ZOZNAM AUTOROV

Poštovné zadarmo

V antikvariáte Antikus máme akciu a momentálne vám neúčtujeme žiadne poštovné, stačí urobiť objednávku nad 10€. 

všetky novinky
Úvod / O nás

O nás

 

Sme internetový antikvariát, ktorý predáva staršie alebo použité knihy.

Môžte sa v našej ponuke popozerať "na slepo" v prehľadne zaradených kategóriách alebo využiť vyhľadávanie. Vyhľadávanie je veľmi jednoduché stačí, keď začnete písať názov knihy alebo meno autora a "šepkár" vo vyhľadávaní Vám ponúkne intuitívne názvy, ktoré pravdepodobne hľadáte. 

Špecializujeme sa hlavne na predaj použitých kníh, cenovo prístupných absolútne pre každého. Každá naša kniha má kompletný obsah a je plne čitateľná. Veľa kníh je vo vynikajúcom stave a niektoré neboli ešte vôbec čítané, tak sú takmer ako nové. Knižky máme z rôznych zdrojov, takže v niektorých môžte nájsť napríklad pečiatku (knižnice, majiteľa, strediska atď.) alebo venovanie. Mnohé z kníh, ktoré nájdete v našej ponuke sa už v klasických kníhkupectvách nepredávajú a nie je teda jednoduché si ich zohnať. Z drvivej väčšiny máme len jeden kus, takže kto prvý kúpi ten prvý berie. Nájdu sa u nás aj knihy, ktoré predávame ako jediný na Slovensku. Knihy, ktoré sú v českom jazyku majú v popise napísane - "V češtine"

U nás sa nakupuje veľmi jednoducho a väčšinu objednávok sa snažíme odoslať v deň objednávky alebo nasledujúci pracovný deň. Posielame tovar aj do Českej republiky aj ostatných krajín. Platiť u nás môžte na dobierku po prevzatí tovaru na pošte, alebo elektronicky a to kartami VISA a MasterCard alebo internetovým bankovým prevodom takmer všetkých slovenských a českých bánk.

Prajeme Vám príjemný zážitok z nakupovania.

Ak máte hocijakú otázku ohľadne našej ponuky alebo nášho antikvariátu neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

 

Ako hľadať knihy pomocou nášho vyhľadávača 

Je to veľmi jednoduché. Ak hľadáte konkrétnu knihu - napíšte jej názov. Ak neviete presný názov knihy - nevadí. Napíšte názov tak ako si ho pamätáte a stlačte enter alebo kliknite na lupu a vyhľadávač Vám nájde diela s podobným názvom. Takisto to funguje aj s autormi.


Pri písaní do vyhľadávača sa Vám snaží pomôcť šepkár. To znamená, že keď začnete písať do nášho vyhľadávača nejaký názov knihy alebo meno autora, tak šepkár Vám ponúkne možnosti, ktoré sa k danému výrazu viažu a snaží sa Váš výraz vhodne doplniť.


Užitočný tip: väčšinu autorov máme v databáze v tvare Priezvisko Meno, nájdu sa ale aj takí, ktorých máme zapísaných ako Meno Priezvisko. Takže keď Vám náš vyhľadávač nenájde knihu od vami zadaného autora, skúste jeho meno a priezvisko vymeniť. Príklad: keď pri mene Jules Verne nenájde vašu hľadanú knihu, skúste napísať do vyhľadávača Verne Jules.


Takisto náš vyhľadávač hľadá aj v samotných popisoch kníh. Napr. ak si želáte nájsť knihy, ktoré sú v českom jazyku napíšte do vyhľadávača text "v češtine".